Nuttige info  


Alle inwoners van Wijnegem kunnen een beroep doen op het OCMW en bij de Sociale Dienst informatie of hulp vragen.

U meldt u aan bij het onthaal van het OCMW tijdens de spreekuren van de Sociale Dienst of na een telefonische afspraak. Een maatschappelijk werk(st)er zal u dan ontvangen in haar/zijn kantoor.

De maatschappelijk werk(st)ers luisteren naar uw problemen en zoeken samen met u naar geschikte oplossingen. Alle informatie die verzameld wordt, is vertrouwelijk.

Het is aangewezen om alle gegevens die verband houden met uw vraag mee te brengen. Indien nodig wordt er een huisbezoek gepland.

Voor deze dienstverlening hoeft u niets te betalen.



Spreekuren
Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag: 09.00 – 12.00 uur
Donderdag: 17.30 uur – 20.00 uur
Na telefonische afspraak


Het team van maatschappelijk werkers

Diensthoofd

Marleen Patteet 03 288 20 74 marleen.patteet@ocmwwijnegem.be
-

Thuisdiensten

Anne Oomens
03 288 20 76 anne.oomens@ocmwwijnegem.be
-

Algemene dienstverlening

Marco Levandesi 03 288 20 73 marco.levandesi@ocmwwijnegem.be
Chris Wouters 03 288 20 75 chris.wouters@ocmwwijnegem.be
Kristien Zwijsen
03 288 20 78

kristien.zwijsen@ocmwwijnegem.be

Kiny Kennis
03 288 20 77 kiny.kennis@ocmwwijnegem.be
Maartje Smits
03 288 20 72 maartje.smits@ocmwwijnegem.be
-

Schuldbemiddeling

Marco Levandesi 03 288 20 73 marco.levandesi@ocmwwijnegem.be
-

Lokaal Opvanginitiatief

Maartje Smits
03 288 20 72 maartje.smits@ocmwwijnegem.be


Sociaal verhuurkantoor


Zorginformatie voor iedereen

Vind de juiste zorgverleners, woonzorg en bijsluiters in één handige sociale netwerkkaart van België.

www.zivi.be




 



 
   
Homepage Contact Sitemap